Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Benjamin machinery Co.,Ltd

dobra jakość Sprzęt do napełniania napojów na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do napełniania napojów na sprzedaż
Pleased to cooperate with Benjamin,good filling machines, perfect after-sales . Wish to cooperate with you again.

—— Abdullah H.M.

Thank u very much to Benjamin, provide me so great soft drink filling machine which made me open the market better in Malaysia.

—— Mr Dickson

It is the first time to purchase washing machine from Benjamin, they are good and convenient for workers operation, thank you.

—— Naghmeh Mortezaei

Im Online Czat teraz

Benjamin machinery Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd Benjamin machinery Co.,Ltd
FACORY EXTERNAL VIEW FACTORY PLANT MEETING ROOM GENERAL MANAGER SITTING ROOM GENERAL MANAGER OFFICE WAREFHOUSE

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : BJM
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 3 Million-5 Million
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Benjamin Machinery to szybko rozwijające się przedsiębiorstwo, które jest profesjonalnym producentem i dostawcą maszyn do pakowania napojów i napojów. Znajduje się w mieście Zhangjiagang niedaleko Szanghaju w Chinach, założonym w 2008 roku. W ciągu ostatnich 10 lat Benjamin zrobił ponad 200 linii indyków w Kanadzie, Middles East, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Łacińskiej itd. Na całym świecie. Zawsze utrzymujemy bardzo dobre stosunki z wieloma silnymi fabrykami wody w Chinach i zagranicą, takimi jak BIMBO, AMAZON, LAYAN, ALSAQIAH. W koncepcji biznesowej "Łatwa obsługa, dobry użytek, najwyższa jakość, usługa Supreme", firma ustanowiła kompletny system zapewnienia jakości i zobowiązał się do dobrej wiary w rynek opakowań do napojów w kraju i za granicą.

Jej wiodące produkty to: maszyna do napełniania naczyń do prania (3-w-1), maszyna do napełniania opakowań (2-w-1), sterylizująca maszyna do napełniania naczyń do napełniania (4 w 1), maszyna do napełniania do napełniania (2-w-1) do wody , gazowany napój bezalkoholowy, herbata i sok, piwo, wino i różne rodzaje napojów i przypraw, zestaw bębnowy z galonami, linia do uzdatniania wody, automatyczny system czyszczenia, różne kompletne zestawy sprzętu do sterylizacji, linia do napełniania zlewów do napełniania i kompletne wyposażenie soku owocowego, herbaty, wina i napojów.

Benjamin ma profesjonalną grupę techniczną, która jest odpowiedzialna za instalację maszyn domowych, zamorski, konserwację, szkolenie pracowników dla naszych obecnych i potencjalnych klientów. Mamy dobre relacje z krajowym instytutem, który może dostarczyć nam autorytatywnych analiz i raportów dotyczących nowych technologii i badań w dziedzinie napełniania napojów.

Międzynarodowy system zarządzania jakością ISO 9001 leży u podstaw standardów produkcyjnych naszej fabryki. Dostawcy Benjamin to nie tylko zróżnicowana linia produktów, ale nasza niezawodność zwiększa wartość zakupów, pomaga obniżyć koszty i zwiększa wydajność. Innowacyjna konstrukcja maszyny Benjamina wzmocni przewagę nad konkurencją i zmaksymalizuje budżet czasu.

Patrząc w przyszłość, Benjamin Machinery będzie nadal doskonalić swoje zalety i wprowadzać innowacje w swojej technologii, a także poświęcić się dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań "pod klucz" dla producentów płynnych produktów, aby spłacić jak najwięcej inwestycjom klienta.

Szczegóły kontaktu
Benjamin machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jerry Wu

Tel: 86-0512-58628881

Faks: 86-0512-58628325

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)